У Рахові запрацював оновлений офіс сервісного центру Пенсійного фонду

У Рахівському районі відкрито сучасний відділ обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Сервісний центр оновлено відповідно до запроваджених Пенсійним фондом України єдиних стандартів обслуговування. Оновлене облаштування зон очікування та прийому з відповідним умеблюванням робить відвідування Фонду зручним для жителів Рахівщини. Головний критерій, яким керувались працівники Фонду при проведенні ремонтних робіт – створення зручних і комфортних умов для відвідувачів, дотримання корпоративного стилю при облаштуванні місць обслуговування.

– Хочу щиро подякувати голові Рахівської адміністрації Басарабі Павлу Васильовичу та голові ради Дан Василю Івановичу, за швидке реагування на наші прохання про виділення приміщення для облаштування сучасного сервісного центру, в якому ми в короткий термін змогли провести капітальний ремонт,  сказала начальник Головного управління Пенсійного фонду в Закарпатській області Анастасія Пентек.

Головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області

Остання зміна сторінки: 29-07-2019 14:25