У Рахові урочистою ходою вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого у Рахові провели мітинг-реквієм з нагоди Дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Розпочались урочистості поминальною ходою, яка закінчилась на головній площі міста. В ході взяли участь керівники районних держадміністрації і ради Віктор Медвідь та Василь Дан, державні службовці, працівники районних установ, організацій, підприємств, вчителі загальноосвітніх шкіл та громадськість міста, які тримали в руках портрети загиблих на Майдані. На площі перед Будинком культури зібралось кілька сотень жителів Рахівщини.

Учасники мітингу-реквієму приносили лампадки та квіти. Учні ЗОШ № 1 поклали до пам’ятної дошки Петра Гаджі квіти.

Згадали і про земляків-героїв: Михайла Марфіча, Олексія Калинюка, Василя Мартинюка, Тимофія Гейніша, які загинули виконуючи військовий обов’язок в зоні АТО.

Хвилиною мовчання вшанували невмирущу пам'ять про загиблих героїв Небесної Сотні та співвітчизників, які віддали своє життя за свободу.

Перед присутніми виступили вихованці Будинку культури, солістка Ганна Гафіяк та учні шкіл № 1 і № 4 м. Рахів, які продекламували присутнім тематичні вірші.

Отець Василій провів за загиблими героями молебень.

Остання зміна сторінки: 24-02-2020 15:06