Тимчасовий пішохідно-велосипедний перехід «Лубня – Волосате» за три дні перетнути понад 1600 громадян різних країн

Під час проведення Карпатських Днів добросусідства Закарпаття і Підкарпатського воєводства Польщі з 8-го по 10-те серпня на українсько-польському кордоні діяв тимчасовий пішохідно-велосипедний перехід «Лубня – Волосате».
Упродовж цього часу скористалися можливістю потрапити в сусідню країну 1617 громадян (818 перейшли до України і 799 до Польщі). Цікаво, що громадян Польщі серед подорожуючих було удвічі більше, ніж громадян України. Перші 505 разів заходили в Україну і 482 рази поверталися додому. Українці ж перетинали кордон 297 і 284 рази відповідно.
Були серед тих, хто перетинав кордон у тимчасовому пункті пропуску «Лубня – Волосате», й громадяни Німеччини, США, Чехії, Словаччини, Італії, Норвегії, Росії, Швеції, Румунії та Угорщини.

Остання зміна сторінки: 12-08-2019 17:24