Сьогодні в облдержадміністрації вітали з прийдешнім професійним святом працівників радіо, телебачення та зв’язку (+ ФОТО)

У п’ятницю, 15 листопада, у приміщенні Закарпатської ОДА та облради відбулися урочистості з нагоди Дня працівників радіо, телебачення і галузей зв’язку України, який щороку, згідно з Указом Президента, відзначається 16 листопада.
Привітати представників телевізійних і радіокомпаній, власкорів загальноукраїнських електронних мас-медіа, працівників інтернет-видань, фахівців зв’язку прийшли заступник голови облдержадміністрації Ольга Травіна та голова бюджетної комісії облради Василь Кошеля.
– Динамічна робота перед камерами, перебування у вирі подій, можливість донести важливе величезній аудиторії – перед вами щодня стоять складні завдання, – сказала, звертаючись до присутніх, Ольга Травіна. – Тож, дозвольте за дорученням голови облдержадміністрації Ігоря Бондаренка та від себе особисто подякувати вам за професійність, відповідальність, відкритість для суспільства. Саме завдяки вам мешканці краю мають таке різноманіття телевізійних і радіопрограм, широкий спектр думок про події в нашій області, країні та світі.
Сучасне телебачення і радіо – це поєднання високих технологій і самовідданої творчої праці не тільки журналістів, але й інженерів, режисерів, операторів. Без них неможливий вихід жодної телевізійної чи радіопередачі, взагалі мовлення. Це ті спеціалісти, які, як правило, залишаються поза кадром. Тож сьогодні обласна державна адміністрація відзначає в основному спеціалістів технічних служб електронних ЗМІ.
У цей святковий день хочу побажати вам творчих здобутків. Нехай ваша праця служить істині, утвердженню добра, духовної злагоди в Україні та Закарпатті! Зичу вам міцного здоров’я і завжди вдячної аудиторії.
Відтак, за сумлінну працю, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку, згідно розпорядження голови ОДА Почесні грамоти облдержадміністрації О. Травіна вручила:
Роберту Боднарю – оператору Закарпатського інформаційно-ділового порталу «Ужінформ», Тетяні Величко – монтажеру приватного малого підприємства «Телерадіокомпанія «Даніо», Світлані Гапак – режисеру філії публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України «Закарпатська регіональна дирекція», Ярославу Густі – відеооператору товариства з обмеженою відповідальністю «Регіональна телевізійна компанія «Хуст», Юрію Ковальову – оператору загальнонаціонального телеканалу «Інтер», Андрію Мартину – режисеру телерадіокомпанії «Мукачево – «М-студіо», Віктору Павлишу – телеоператору приватного підприємства «Телерадіокомпанія «Перший кабельний», Віктору Райпаші ¬– відеооператору приватного малого підприємства «Телерадіокомпанія «Даніо», Миколі Скунцю – оператору  телеканалу «ТРК «Україна», Лесі Товт – ведучій «Радіо Закарпаття FM», Вадиму Шишканичу – оператору корпункту телеканалу «ІСТV».
Подяки голови облдержадміністрації було вручено: Денису Андреєву – телеоператору приватного підприємства «Телерадіокомпанія «Перший кабельний», Ласлу Балогу – відеооператору приватного малого підприємства «Телерадіокомпанія «Даніо», Івану Енею  ¬– відеооператору приватного малого підприємства «Телерадіокомпанія «Даніо», Людмилі Євич – режисеру телерадіокомпанії «Мукачево – «М-студіо», Андрію Ніколаєву – оператору товариства з обмеженою відповідальністю «Сіріус Медіа Продакшн», Ігорю Янковичу – ведучому «Радіо Світ 104,7 FM».
Від імені голови облради Михайла Рівіса та всього депутатського корпусу працівників радіо, телебачення та зв’язку привітав голова бюджетної комісії Василь Кошеля, який також вручив нагороди найкращим фахівцям галузі.
Святкового настрою всім учасникам урочистого зібрання додали композиції у виконанні камерного квартету обласної філармонії.

Прес-служба ОДА

Остання зміна сторінки: 18-11-2019 13:50