Робоча зустріч з головою Закарпатської громадської жіночої організації «ВЕСТА» - Інною Сабадош

В рамках проекту «Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми, в тому числі і дітьми» 17 вересня 2019 року відбулася робоча зустріч з головою Закарпатської громадської жіночої організації «ВЕСТА» - Інною Сабадош.

Метою зустрічі було інформування учасників  про реалізацію проекту  міжнародної організації з міграції (МОМ), використання критеріїв з виявлення осіб постраждалих від торгівлі людьми, перенаправлення їх до державних адміністрацій  для отримання допомоги, яка гарантована державою.

Також, відбулося обговорення виконання «Районної Програми сімейної, демографічної та гендерної політики, попередження насильствав сім’ї та протидії торгівлі людьми на 2016-2020 роки»

Головою  ЗГЖО було зазначено, що до прийняняття закону України «Про протидію торгівлі людьми», який був прийнятий у 2011 році допомога особам постраждалим від торгівлі людьми надавалася тільки громадськими організаціями.

Сьогодні  завдяки прийнятим нормативно - правовим документам, що стосуються запобігання торгівлею людьми, прописано чіткий механізм взаємодії між державними  та недержавними установами і організаціями, які співпрацюють з приводу запобігання торгівлі людьми.

Під час зустрічі Інна Сабадош презентувала управлінню соціального захисту населення настільну гру, яка виготовленна на замовлення МОМ, та направлена на розвиток інтуїтивних навиків молодого покоління під час як подорожей так і міграції на території України та за її межами.  Також зазначила, що такі ігри презентовані  трьом школам Рахівського району.

Всім учасникам зузтрічі було роздано плакати та буклети з інформацією про гарячі лінії для осіб які постраждали від торгівлі людьми, або знаходяться в зоні ризику та пам’ятки для фахівців, задіяних у сфері протидії торгівлі людьми.

З свого боку управління соціального захисту населення повідомило, що  найближчим часом такі буклети  буде розіслано на всі виконкоми міської, селищних та сільських рад.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Остання зміна сторінки: 28-09-2019 19:37