Питання ліквідації незаконних заправок, гральний закладів та запровадження системи електронного обліку деревини розглядалися на урядовій селекторній нараді

10 січня відбулася Всеукраїнська селекторна нарада в режимі відеоконференції під головуванням прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Розглядалися питання здійснення заходів із припинення незаконної діяльності закладів грального бізнесу, протидії нелегальному обігу деревини, незаконному обігу та роздрібній торгівлі пальним.
Участь у нараді взяли в.о. голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко, заступник міського голови Ужгорода Ігор Фартушок, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, правоохоронних та контролюючих органів, установ.
Олексій Гончарук розпочав нараду із аналізу поточного стану справ та закликав не просто сфокусувати увагу регіонів на озвучених питаннях, а й прискорити виконання цих важливих для областей та Уряду завдань.
Нелегальний ринок пального – одна з актуальних проблем над вирішенням якої спільно з регіонами наразі працює Уряд. «Або легалізація і отримання ліцензії, або демонтаж і закриття», – наголосив керівник Уряду. Відтак, боротьба з нелегальними АЗС має відбуватися в активному режимі з ефективним налагодженням комунікацій між відповідними службами.
Слід зазначити, що торік в Закарпатської області припинили діяльність 48 АЗС, які функціонували без необхідної дозвільної документації. Відтак, з незаконного обігу вилучено 71 тону паливно-мастильних матеріалів на суму майже 2,3 млн грн.
Інше питання порядку денного – гральний бізнес, який маскується під виглядом лотерей, караоке-клубів тощо. «Зали гральних автоматів під будь-якими вивісками мають повністю зникнути», – наголосив прем’єр-міністр. Він доручив керівникам регіонів спільно із правоохоронними органами посилити роботу на місцях та в рамках закону реагувати на діяльність таких закладів.
Заключним питанням, яке обговорювалося під час наради, став облік деревини.
«Дедлайн на запровадження системи електронного обліку деревини – 1 лютого.  Завдяки системі електронного обліку деревини держава має можливість багатоступеневого контролю, відтак, значно зменшується тіньовий обіг деревини», – зазначив очільник Уряду.
Підбиваючи підсумки почутого під час наради, в.о. голови облдержадміністрації Олексій Гетманенко дав керівникам структурних підрозділів ОДА та правоохоронних органів відповідні доручення щодо вирішення пріоритетних завдань Уряду найближчим часом.
Пресслужба ОДА

Остання зміна сторінки: 11-01-2020 17:47