Питання капітального ремонту автодороги обласного значення «Свалява – Довге – Липча» перебуває на контролі облдержадміністрації

Цього тижня мешканці с.Липецька Поляна Хустського району здійснили перекриття автодороги обласного значення «Свалява – Довге – Липча» вимагаючи від влади відремонтувати ділянку відстанню 14 км, яка перебуває у край жахливому стані і становить загрозу для автомобілістів. На виконання доручення голови ОДА Ігоря Бондаренка з протестувальниками оперативно зустрілися відповідальні представники облдержадміністрації та вислухали їх вимоги.

А сьогодні, 31 жовтня, заступник голови облдержадміністрації Олексій Гетманенко провів нараду щодо вирішення цього питання та недопущення виникнення  соціальної напруги серед мешканців даних сіл. Участь у нараді взяли керівництво департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства ОДА, управління патрульної поліції Закарпатської області, представники підрядної організації, яка виконує ремонтні роботи, та ініціативна група мешканців сіл Липецька Поляна та Довге.

Як повідомив керівник департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства ОДА Едуард Маляр, на сьогодні кошти, виділені департаменту використані, і на капітальний ремонт дороги фінансів нема. Лише після прийняття рішення про продовження ремонту, буде розпочато консультації з депутатами облради щодо виділення додаткових коштів з обласного бюджету.

У свою чергу представник підрядної організації зазначив, що вони готові піти назустріч владі, зважаючи на прохання мешканців сіл, і продовжити виконання робіт на цій ділянці автодороги в борг.

- Ми з вами сьогодні зібралися, щоб знайти вихід із даної ситуації і прийняти конкретні дієві рішення. Наша зустріч має бути результативною і не обмежитися простими обіцянками, - наголосив О.Гетманенко.

На завершення наради заступник голови ОДА О.Гетманенко дав доручення створити відповідну комісію, члени якої вже цими днями мають здійснити виїзди на місця з метою вивчення і оцінки ситуації, та вирішення питання щодо здійснення робіт з ліквідації ямковості на вищезазначеній ділянці автодороги для усунення аварійності.

Остання зміна сторінки: 01-11-2019 21:04