Провели спільну нараду з головами органів місцевого самоврядування

11 березня голова РДА Віктор Медвідь і заступник голови районної ради Іван Копич провели спільну нараду з головами органів місцевого самоврядування.

На порядку денному підвели підсумки виконання бюджету району за 2019 рік та обговорили плани з реалізації проектів у сфері освіти, охорони здоров’я та проведенні благоустрою на території населених пунктів району.

,,Сьогодні ми зібрались на чергову нараду з приводу ефективного та своєчасного використання коштів освітянської, та субвенції охорони здоров’я за рахунок державного, районного та співфінансування місцевих бюджетів. Важливо, щоб кошти були використані ефективно і прозоро”, - наголосив Віктор Медвідь.

Обговорили і питання поводження з побутовими відходами. Віктор Васильович наголосив на необхідності приведення у належний стан територій населених пунктів, індивідуальних і комунальних житлових будинків, очищенні від сміття узбіч та кюветів автомобільних доріг, прибережних смуг річок і потічків у межах та поза межами населених пунктів.

Голова РДА звернувся до керівників громад з проханням особливу увагу звернути на питання, що обговорювались. Голови органів місцевого самоврядування у свою чергу мали можливість звернутись зі своїми проханнями та пропозиціями.

Остання зміна сторінки: 25-03-2020 14:25