Про розвиток регіону українських Карпат

29 липня 2019 року під керівництвом голови райдержадміністрації Басараби П.В., відбулася нарада на якій було обговорено питання про надання пропозицій до Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020 — 2022 роки у сферах освіти, культури, охорони здоров’я, агропромислового комплексу, економіки, туризму, містобудування та інфраструктури.

Участь в нараді взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб.
Свої пропозиції були надані:
- відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації;
- відділом культури райдержадміністрації;
- відділом охорони здоров’я райдержадміністрації;
- відділом агропромислового розвитку райдержадміністрації;
- управлінням економічного розвитку райдержадміністрації;
відділом інфраструктури, житлового-комунального господарства та будівництва.

Голова райдержадміністрації Басараба П.В. надав вказівку управлінню економічного розвитку узагальнити обговорені пропозиції та підготувати лист з пропозиціями Рахівського району до Кабінету Міністрів України для включення даних пропозицій до Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020 — 2022 роки з урахуванням Концепції розвитку гірських територій українських Карпат.

Остання зміна сторінки: 30-07-2019 23:09