Про добровільне страхування власного майна, зокрема житлових будинків

Доводимо до відома громадян, що в 2019 році до Рахівської районної державної адміністрації надійшло 19 звернень громадян про надання одноразової грошової матеріальної допомоги у зв'язку з пожежею та 1 звернення у зв'язку із стихійним лихом. Потерпілим здійснена виплата  на загальну суму 106350 грн. із районного бюджету за рахунок коштів, виділених для реалізації районної програми "Турбота" на 2019 рік.

Одночасно інформуємо, що Законом України від 07.03.1996р. №  86/96-ВР "Про страхування" передбачено добровільне страхування фізичними та юридичними особами майна, яке належить їм на правах власності або перебуває в оренді. При наявності договору страхування страховик бере на себе зобов'язання у разі настання страхового випадку здійснити страхову виплату страхувальнику або іншій особі, визначеній у договорі страхування страхувальником, на користь якої укладено договір страхування.

Враховуючи вищенаведене та обмежений фінансовий ресурс районного бюджету звертаємо увагу громадян на необхідність добровільного страхування власного майна, зокрема житлових будинків.

Управління соціального захисту населення Рахівської райдержадміністрації

Остання зміна сторінки: 20-02-2020 11:45