Правоохоронці Закарпаття боряться з незаконною вирубкою лісів (+ ФОТО)

25 липня поточного року службовці Управління Служби безпеки України в Закарпатській області провели обшуки за адресами проживання фігуранта кримінального провадження та низці деревообробних підприємств у с. Лазещина Рахівського району, які здійснювали переробку не облікованої лісопродукції.
Слідчі дії проводилися у рамках кримінального провадження  за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 364, ч. 1 ст. 367, ч.1 ст. 201-1 Кримінального кодексу України щодо зловживання службовим становищем з боку посадових осіб лісової охорони та розкрадання лісопродукції Лазещинського лісництва ДП «Ясінянське МЛГ».
За результатами проведення слідчих заходів на територіях підприємств виявлено значну кількість круглого лісу невстановленого походження, пиломатеріалів та необлікованих засобів деревообробки.
Окрім цього, виявлено відсутність на окремих підприємствах дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та неоформлених згідно чинного законодавства працівників. Фігуранту кримінального провадження, лісничому Лазещинського лісництва ДП «Ясінянське ЛМГ» оголошено повідомлення про підозру за ч. 4 ст. 191 КК України.

Остання зміна сторінки: 25-07-2019 11:59