Працівників культури та майстрів народного мистецтва привітали з професійним святом

Урочисті заходи до Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва відбулися в приміщенні Рахівської районної ради.

До діячів культури з вітальними словами звернулись голова районної державної адміністрації Павло Басараба та заступник голови районної ради Іван Копич, які подякували працівникам культури за злагоджену роботу та співпрацю під час проведення в районі фестивалів та інших масових заходів.
Щиро побажали присутнім наснаги, злагоди, домашнього затишку, звершення задумів та невтомного творчого пошуку.

Під час заходу відзначено кращих працівників спільними грамотами Рахівської районної державної адміністрації та Рахівської районної ради з нагоди святкування Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва.

До слова привітання долучилися начальник відділу освіти молоді та спорту Рахівської РДА Севч О.І., голова Рахівської районної профспілкової організації працівників культури Ворохта Г.М. та начальник відділу культури Рахівської РДА Шепета В.Л., які привітали присутніх та нагородили грамотами найкращих працівників культури.

Подарунком для гостей свята став виступ родини Шутків з концертною програмою “Неперевершені”.

Остання зміна сторінки: 08-11-2019 19:58