Освітян району привітали з професійним святом

2 жовтня у приміщенні Рахівської районної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

З професійним святом освітян району привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Турок, заступник голови районної ради Іван Копич, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Севч та начальник відділу культури Володимир Шепета.

- У цей день хочеться подякувати вам за високий професіоналізм, а також нескінченне терпіння в досягненні мети. Ваша мета – виховання гідного, прогресивного покоління. І результатами праці вже варто пишатися, - наголосив Віктор Турок.

Особливі слова вдячності були адресовані ветеранам освітянської ниви.

Кращих педагогів району відзначено грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

Подарунком для усіх присутніх став святковий концерт.

Остання зміна сторінки: 02-10-2019 15:41