ОГОЛОШЕННЯ!

З метою повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей в 2019 році, просимо батьків та законних представників дітей пільгових категорій (шкільного віку) звертатися із заявами та необхідними документами в управління соціального захисту населення Рахівської РДА для запису в чергу на отримання пільгової путівки (адреса: м. Рахів, вул. Вербник, 2; каб. №4 тел.: 2-31-86, 0935932681).

 Управління соціального захисту населення Рахівської РДА за кошти державного бюджету забезпечує оздоровлення дітей пільгових категорій району протягом 2019 року у таких  дитячих закладах оздоровлення та відпочинку як ДПУ "МДЦ "Артек" (м. Київ) та ДПУ УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса).

За кошти обласного бюджету оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій району буде проходити у таких дитячих закладах оздоровлення та відпочинку як дитячий  оздоровчий табір «Наталія»             (с. Білин), І зміна з 01.06 по 21.06.2019 р. тривалістю 21 день (10 путівок) та дитячий  оздоровчий табір «Горбок» (Іршавський р-н) з 31.07. по 13.08.2019 р. тривалістю 14 днів (20 путівок). Для дітей пільгових категорій путівки безкоштовні та управлінням соціального захисту населення буде забезпечено безкоштовно організований проїзд до оздоровчих закладів.

За кошти районного бюджету (орієнтовно 25 путівок) оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій району буде проходити у таких дитячих закладах оздоровлення та відпочинку як дитячий  оздоровчий табір «Наталія» (с. Білин) та позаміський заклад оздоровлення ЛОК „Трембіта” (смт. Кобилецька Поляна).

До пільгових категорій дітей належать:

діти-сироти;  діти, позбавлені батьківського піклування; діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”; діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи; дітиp інвалідністю;  діти,  потерпілі  від  наслідків  Чорнобильської  катастрофи;  діти з багатодітних і малозабезпечених сімей; діти, батьки яких загинули від  нещасних  випадків  на виробництві  або  під  час  виконання службових обов'язків;  діти,  які  перебувають  на  диспансерному обліку; талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських,  обласних,  міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів,  змагань,  спартакіад,  відмінників навчання,  лідерів дитячих громадських організацій;  дитячих  творчих  колективів  та спортивних команд; діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

Для отримання путівки у дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, за кошти державного та місцевого бюджетів, батьки (законні представники) пільгових категорій дітей подають такі документи:

1.Заява від одного з батьків (законного представника).

2.Свідоцтво про народження дитини (копія).

3.Копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

 

Управління соціального захисту населення Рахівської РДА

Остання зміна сторінки: 08-05-2019 13:09