Облдержадміністрація звертає увагу службовців на зміни, внесені в Закон України «Про запобігання корупції»

Звертаємо увагу державних службовців та посадових осіб органів влади та місцевого самоврядування на розширення кола близьких осіб та членів сім’ї суб’єктів декларування відповідно до змін, які внесені в Закон України «Про запобігання корупції» та набрали чинності 18 жовтня.

Відтепертермін «близькі особи» в Законізастосовується до племінника і племінниці, а також до батька та матерідружини (чоловіка) сина (дочки).

Для вимогфінансового контролю членами сім’їсуб’єктадекларуваннятепервважаютьсяйогонеповнолітнідітинезалежновідспільногопроживання, пов’язаностіспільнимпобутом та наявностівзаємних прав та обов’язків.

Нагадаємо, що на коло близькихосібпоширюютьсяобмеженнящодоспільноїроботи: публічнимслужбовцям заборонено мати таких осіб у прямому підпорядкуванні.

Крімцього, до складуГромадської ради при Національномуагентстві не можутьвходити особи, близькі особи яких є або, незалежновідтривалості, булипрацівникамиНаціонального агентства протягомостанніхтрьохроків.

Звертаємоувагу, щонові правила декларування та поданняповідомлення про суттєвізміни в майновомустані (зміни до статей 46, 52 Закону України«Про запобіганнякорупції») набудутьчинності з 1 січня 2020 року.

Відділ запобігання і виявлення корупціїта взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації

Остання зміна сторінки: 01-11-2019 21:02