Облдержадміністрація просить Міноборони відстрочити призов на строкову службу юнаків із підтоплених районів

Закарпатська обласна державна адміністрація звертається до Міністерства оборони України з проханням розглянути можливість відстрочки від призову на строкову службу юнаків із підтоплених паводком районів.
– Люди щойно пережили стихійне лихо, зараз їм потрібно відновлювати пошкоджене господарство, –  пояснює таке рішення в.о.голови ОДА Ярослав Галас. – Судячи з попереднього досвіду, компенсація за завдані збитки з резервного фонду держбюджету буде виділятися тільки для об’єктів інфраструктури, соціальної сфери, освіти, медицини тощо, тому постраждалим громадянам доведеться розраховувати здебільшого на себе. А значить, їм необхідна допомога всіх рідних. За законодавством, солдати-строковики до бойових дій на Донбасі не залучаються, тому відстрочка не вплине на обороноздатність країни. Після ліквідації наслідків паводка призов на строкову службу може бути продовжено.

Остання зміна сторінки: 27-05-2019 12:10