Нагальні питання функціонування району у наступному році обговорили в РДА

Голова районної державної адміністрації Віктор Медвідь та заступник голови районної ради Іван Копич провели 23 грудня нараду з головами місцевих рад.

У зібранні, також, взяли участь керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, закладів охорони здоров’я, установ та організацій району.

Одне із головних питань наради – наведення належного санітарного стану та благоустрій на території Рахівського району. Перед керівниками органів місцевого самоврядування поставлено завдання посилити роботу з прибирання узбіч та території населених пунктів у передноворічний період, а перед керівником Рахівського ДЕД – прибрати чагарники обабіч дороги державного значення. Мова йшла і про підготовку до зимового періоду – забезпечення підсипними матеріалами та організацію роботи щодо розчищення дороги від очікуваного снігу.

- Голови населених пунктів відповідальні за стан благоустрою на території своїх населених пунктів. Це питання, до якого потрібно підійти максимально відповідально, адже чимало людей приїдуть до нас на відпочинок, проїздитимуть через район до відомого на весь світ гірськолижного курорту ,,Буковель”, - зазначив Віктор Медвідь.

Наступне питання, про яке йшла мова – придбання спецавтомобілів для медиків сільських амбулаторій. Наразі, вже шість транспортних засобів передано, наступні, хто отримає автівки, які вже знаходяться на території району – амбулаторії сіл Видричка, Білин і Водиця, повідомила заступник головного лікаря КНП ,,Рахівський центр ПМСД’’ Ірина Вербіцька. Невдовзі, лікарі цих амбулаторій зможуть надавати своїм пацієнтам медичну допомогу користуючись новими спецавтомобілями.

Директор Рахівської районної лікарні Володимир Симулик, розповів присутнім про роботу, яка здійснюється для придбання комп’ютерного томографа, кошти для закупівлі якого вже надійшли на банківський рахунок. Відтак, вже на початку наступного року буде оголошено тендер на придбання томографа, а після його встановлення, мешканці району зможуть скористатися високоточними діагностичними послугами.

На завершення наради, голова районної державної адміністрації Віктор Медвідь привітав всіх присутніх з прийдешніми святами - Новим роком та Різдвом Христовим!

Остання зміна сторінки: 10-01-2020 13:13