На Закарпатті відзначили 4-ту річницю створення управління патрульної поліції

У п’ятницю, 29 листопада, в атріумі облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди 4-ї річниці створення управління патрульної поліції в Закарпатській області.

На початку свята присутні хвилиною мовчання вшанували всіх патрульних та працівників правоохоронних органів, які загинули при виконанні своїх обов’язків.

Працівників патрульної поліції області привітали заступник голови ОДА Ігор Шинкарюк, заступник голови облради Петро Грицик, начальник головного управління Нацполіції в Закарпатській області Олександр Канцідайло, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, начальник управління патрульної поліції в Закарпатській області Юрій Марценишин, командир третього стрілецького батальйону військової частини 30/02 Нацгвардії України, полковник Сергій Соловей.

Звертаючись до присутніх, заступник голови ОДА Ігор Шинкарюк сказав:

- Я, як людина, яка віддала багато років службі в правоохоронних органах, знаю, що навіть коли закінчується служба, ти завжди відчуваєш для себе відповідальність саме тому дню, коли ти дав присягу на вірність українському народу. Я пам’ятаю, як чотири роки назад, коли лише формувався ваш підрозділ, було багато скептиків, які казали «У вас нічого не вийде, ви недосвідчені, ви малочисельні, кваліфікація ваша низька». Хочу сказати сьогодні їм у відповідь слова у вашу підтримку. Четвертий рік ви показуєте і доказуєте, що весь цей скепсис не мав під собою підґрунтя. Серед вас є учасники АТО, серед вас є справжні професіонали, з досвідом, які передають його молодим колегам. Особисто для мене велика честь вітати вас сьогодні. Від імені голови ОДА хочу всіх вас запевнити: від самого початку і до кінця перебування на цих посадах ми підтримуватимемо кожного із вас. Бажаю вам успіхів, процвітання, кар’єрного росту і щоб у ваших рядах більше ніколи не було втрат.

Кращих працівників управління привітали почесними грамотами та подяками ОДА, облради, Ужгородської міськради, управління патрульної поліції, ГУ Нацполіції в області, а також цінними подарунками. Також кубками, грамотами та медалями привітали учасників та переможців спартакіади 2019 управління патрульної поліції в Закарпатській області.

Остання зміна сторінки: 30-11-2019 13:19