На Міжнародному салоні у Києві представили туристичний потенціал Закарпаття

Туристичний потенціал Закарпатської області було презентовано упродовж трьох днів на 26-у Міжнародному туристичному салоні «Україна» - UITM’2019, який проходив у м.Київ  (2-4 жовтня ц.р.).
Учасниками на стенді «Zakarpattia» було представлено заклади розміщення та харчування туристів, об’єкти оздоровлення і відпочинку та гірськолижні туристичні об’єкти. Зокрема, спільну участь у виставці представники облдержадміністрації розділили з такими закладами, як готель «Катерина» та гірськолижний комплекс «Ведмежа» (с.Поляна Свалявський р-н), «Гранд готель Пилипець» (с.Пилипець, Міжгірський р-н), оздоровчий комплекс «Жайворонок» (м.Берегово), готельно-ресторанний комплекс «V&P», готель «Андреналін» (полонина «Драгобрат» Рахівський р-н).
 Традиційно було проведено таку популярну серед відвідувачів дегустацію сирів та вин Закарпаття. Оглядачі закарпатського стенду могли знайти пропозицію як для активного, сімейного, корпоративного відпочинку так і для організованого відпочинку туристичних груп різної вікової категорії. Під час виставки постійно транслювалися відеоролики про туристичний потенціал Закарпаття. Для відвідувачів стенду «Zakarpattia» була можливість сфотографуватись на спеціалізованій фотозоні із зображенням гірськолижної траси та лижника.
Представники Закарпаття взяли участь у Нетворкінгу туристичних міст та регіонів „Нова роль Організації управління дестинаціями (DMO), в процесі сталого розвитку територій”, а також у «B2B WORKSHOP 10*10», під час якого 10 міст та регіонів України зустрілися з 10 міжнародними байєрами. Закарпатську область було презентовано для байєрів зі Азербайджану, Латвії, Литви, Ізраїлю, Кувейту, Туреччини, Франції, Німеччини, Польщі та Великобританії.

Остання зміна сторінки: 14-10-2019 12:27