Медикам Рахівської районної лікарні передали засоби індивідуального захисту

Рахівська районна лікарня готується до прийому хворих на коронавірус. Допомагають у цьому благодійники, які закуповують засоби захисту.

Сьогодні, 8 квітня, голова Рахівської районної державної адміністрації Віктор Медвідь та помічник народного депутата Василя Петьовки Михайло Штефко передали медичним працівникам лікарні захисні костюми і маски, окуляри, медичні рукавички та антисептичні засоби.

Зараз засоби індивідуального захисту для медичних працівників – це основне, тому що вони контактують з великою кількістю пацієнтів, і їх треба захищати аби вони продовжували надавати медичну допомогу.

Керівництво та колектив Рахівської районної лікарні щиро дякує народному депутату України Василю Петьовці за надану благодійну допомогу.

Остання зміна сторінки: 08-04-2020 18:37