Ігор Бондаренко зустрівся з Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Павелом Пешеком

Сьогодні, 13 серпня, голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко прийняв Генерального консула Чеської Республіки у Львові Павела Пешека на його прохання.
Дипломат привітав Ігоря Бондаренка з високим призначенням на посаду голови Закарпатської ОДА і побажав плідної праці. Відтак звернувся з проханням зустрітися з віце-головою Сенату Чехії, який прибуде на Закарпаття у вересні поточного року. Також високий гість порушив питання активізації роботи з розшуку зниклого у січні 2013 року у горах Воловеччини громадянина Чехії Ондрея Дубанського і поцікавився планами обласної влади щодо будівництва на полонині Боржава вітрової електростанції.
–    Щиро вдячний за ваш візит до Ужгорода і привітання, – сказав Ігор Бондаренко. – Чехія дуже близька закарпатцям і ми високо цінуємо вашу допомогу нашому краєві. Звісно, я радо зустрінуся з віце-головою Сенату Чеської республіки для обговорення подальших планів співпраці. Новому керівнику обласної поліції я доручу активізувати роботу з розшуку зниклого громадянина вашої країни. Щодо будівництва на Божавській полонині, нині ми вивчаємо ситуацію. Турецька фірма, яка отримала дозвіл на будівництво, вже вклала чимало коштів у розбудову інфраструктури цього регіону, сплачує орендну плату за землю. Водночас є застереження щодо екологічності цього проекту. Детально вивчити питання має створена робоча група. Після цього й прийматимемо остаточне рішення, яке має бути в інтересах місцевих громад, загалом краю і держави. Також сподіваюся на пожвавлення економічних відносин Закарпаття з чеськими землями і для цього пропоную провести спільний економічний форум.
Генеральний консул подякував за інформацію і запропонував також активізувати студентські зв’язки між вузами Чехії і Закарпаття. Після обміну пам’ятними подарунками сторони домовилися про активізацію діалогу. Зокрема, завтра під час відвідин Ужгорода делегацією Краю ВисочинаЧеської Республіки.

Остання зміна сторінки: 14-08-2019 12:19