Ігор Бондаренко вивчав та вирішував проблемні питання Іршавщини

Вчора, 23 жовтня, голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко у рамках виїзного особистого прийому громадян, який відбувся в Іршавській райдержадміністрації, побував на багатьох об’єктах та вивчав проблемні питання району.
Серед пріоритетних і болючих – жалюгідний стан та якісний ремонт доріг. Позаяк хронічне недофінансування дорожнього господарства області і зростаючу з кожним роком інтенсивність дорожнього руху призвело до руйнування дорожнього покриття практично на всій протяжності автодороги Н-09, де капітальні ремонти не проводилися понад 25 років. Нині тут частково ремонтують визначені найбільш зруйновані ділянки автошляху.
Так, по дорозі в Іршаву керівник краю проінспектував, як якісно проведено поточний середній ремонт на ділянці автодороги державного значення Н-09 у с.Кам’янське. Виконавець робіт - підрядна фірма ШБУ-77, на сьогодні відремонтувала 5 км з 10 км запланованих, на суму 119 млн грн. На цій ділянці нанесено верхній шар асфальтобетонного покриття, нанесено вістову, крайову, пішохідну розмітки. Для завершення робіт необхідно ще 90 млн грн.
Далі в Іршваській РДА Ігор Самійлович провів особистий прийом громадян. Майже два десятки осіб звернулися до голови ОДА з наболілими питаннями. Більша частина питань стосувалися виділення коштів для відновлення доріг, надання одноразової матеріальної допомоги. Серед інших звернулись батьки дітей, які хворіють на рідкісну хворобу - муковісцидоз. На жаль, лікування дороговартісне і необхідно багато разів в рік їхати у Львів на лікування. Батьки просили голову створити можливість лікувати дітей в Закарпатській області та допомогти фінансово.
Після прийому громадян Ігор Самійлович відвідав с.Сільце, де перевірив стан будівництва амбулаторії. Спілкувався із жителями села щодо безпеки дітей під час будівельних робіт амбулаторії та створення добровільного об’єднання громадян.
В с.Кушниця очільник краю відкрив спортивний майданчик. За бюджетною програмою "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України" на реконструкцію спортивного майданчику для ігрових видів спорту з влаштуванням штучного покриття в с.Кушниця  виділено 629,5 тис грн. У своєму вітальному слові Ігор Самійлович зазначив, що «наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов».
Далі посадовець проінспектував стан будівництва спортивного майданчика та амбулаторії в с.Луково та поспілкувався з керівництвом села і будівельниками.
Під час зустрічі з жителями с. Чорний Потік йшлося про якість ремонту автодороги загального користування місцевого значення Брід – Чорний Потік – Загаття. У ході дискусії домовились спільними зусиллями мешканців села, РДА і ОДА відремонтувати відрізок дороги у цьому селі.
Мешканці с. Загаття проінформували голову ОДА про стан ремонту дороги загального користування місцевого значення Завидово – Загаття – Іршава  та просили сприяти у виділенні додаткових коштів на ремонт ділянки автошляху, що проходить через їхнє село. Цьогоріч підрядна організація - філія Іршавський райавтодор провів поточний дрібний ремонт у межах району  на суму 1 млн грн. Тож, вирішується питання дофінансувати у сумі 400,0 тис грн, аби завершити роботи з поточного дрібного ремонту у с. Загаття.

Остання зміна сторінки: 23-10-2019 16:48