Ігор Бондаренко у черговий раз проконтролював якість проведення дорожніх робіт

Цими вихідними голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко особисто проконтролював, як якісно підрядна фірма зробила нове дорожнє покриття на ділянці автодороги Берегово-Мукачево.
Здійснювався середній поточний ремонт автодороги державного значення М-24 Велика Добронь - Мукачево- Берегово - КПП Лужанка, ділянка 50+000 - 53+100. Наразі ремонтні роботи завершено, нанесено розмітку, встановлено дорожні знаки. Загальна вартість ремонту автодороги склала понад 15 млн грн, які виділено з Державного бюджету. Замовник робіт Служба автодоріг у Закарпатській області, а виконувала роботи підрядна організація ТОВ «Техно-Буд-Центр». Відтак, ремонт здійснили при в’їзді у місто Берегово зі сторони Мукачева.
Очільник краю вкотре попередив підрядників, що у разі виявлення будь-яких дефектів за гарантійний період, вони за власні кошти фірми будуть зобов’язані їх усунути.
- Якість ремонту доріг Закарпаття – під моїм пильним наглядом. Ця ділянка дороги має важливе значення, адже є основним напрямком руху транспорту не лише між двома містами обласного значення – Берегово і Мукачево, а й веде до міжнародного пункту пропуску «Лужанка». Тож і жителі краю, і громадяни інших держав не мають відчувати дискомфорт, а їздити якісними дорогами, - підкреслив Ігор Самійлович.

Прес-служба ОДА

Остання зміна сторінки: 14-10-2019 12:38