Голова облдержадміністрації провів особистий прийом громадян

Сьогодні, 13 серпня, голова обласної державної адміністрації Ігор Бондаренко провів особистий прийом громадян, на який прийшло 37 мешканців області – кожен зі своїми питаннями.
Зокрема, з проханням допомогти у вирішенні житлового питання до голови ОДА звернулася мати десятьох дітей, мешканка Ужгорода. Громадяни також звертались до очільника області з проханням виділення земельних ділянок для військовослужбовців, надання матеріальної допомоги різним категоріям населення, забезпечення медикаментами та лікуванням тощо.
На всі порушені питання заявники отримали вичерпні відповіді та роз’яснення, а також очільник області дав доручення відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації щодо їх оперативного опрацювання та остаточного вирішення.
Окремі з них взято на особистий контроль голови обласної державної адміністрації.

Остання зміна сторінки: 14-08-2019 12:18