Фахівці департаменту соцзахисту населення ОДА провели семінар для поліцейських щодо сучасних форм торгівлі людьми

У рамках реалізації Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми 12 листопада фахівці департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з Закарпатською громадською жіночою організацією «ВЕСТА» організували і провели семінар щодо сучасних форм торгівлі людьми, способів втягнення в експлуатацію та способів виявлення осіб, які потрапити в ситуацію торгівлі людьми для працівників Мукачівського та  Свалявського відділків поліції.
Учасникам семінару надали інформаційні матеріали, щоб збільшити ефективність працівників Національної поліції при наданні консультативних послуг громадянам, які потрапили або могли потрапити у ситуацію торгівлі людьми. Також для використання у роботі поліцейські отримали картки з індикаторами, які мають полегшити виявлення осіб, які постраждали від торгівлі людьми.
Семінари на вказану тему також планується провести для щонайменше 100 працівників Національної поліції:
-       14 листопада 2019 року у відділку поліції міста Мукачево за адресою вул. Я. Мудрого, 8.
-       18 листопада 2019 року у  ГУНП в Закарпатській області за адресою  вул. Ф. Ракоці, 13.
-       19 та 20 листопада 2019  року у відділку поліції міста Ужгорода за адресою вул. Гагаріна, 10а.

Попередження торгівлі людьми шляхом підвищення рівня обізнаності суб’єктів взаємодії, а також громадян є одним із завдань соціального захисту населення.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації

Остання зміна сторінки: 13-11-2019 15:48