До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися урочистості

З метою належного відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вшанування подвигу звитяжців старшого покоління та увічнення пам’яті жертв війни, 8 травня на Рахівщині відбулися урочисті заходи.

Вже традиційно урочистий мітинг розпочали Державним Гімном. Квіти вдячності воїнам-визволителям, які полягли в боях під час Другої світової війни, та нашим землякам, які загинули в зоні АТО, поклали від Ветеранів Другої світової війни, Рахівської РДА та районної ради, Рахівської міської ради, структурних підрозділів районної держадміністрації, ДП ,,Рахівське ЛДГ”, райвійськкомату, установ та організацій.

З історичною довідкою виступив вчитель історії Світлана Слюсарчук.

Хвилиною мовчання вшанували воїнів і жертв Другої світової війни, а також тих, хто полягли на Сході України.

Остання зміна сторінки: 08-05-2019 14:31