На території району знаходяться 19 переселенців

23 червня при голові райдержадміністрації Ірині Вербіцькій відбулося засідання районного штабу з питань розміщення сімей, які прибувають на територію Закарпатської області з АРК та м. Севастополя.

Обговорили організацію прийому вимушених переселенців, які прибули з АРК Крим, Донецької та Луганської областей.

IMG_2510- Кожен державний орган зобов’язаний зробити все від них залежне, щоб допомогти людям, які опинилися в складних життєвих обставинах в результаті воєнних дій на сході України та окупації Криму, - зазначила Ірина Вербіцька. - Перед державними органами стоїть завдання розробити чіткий алгоритм дій в ситуації, яка склалася з переселенцями, з метою вчасного реагування на виклики сьогодення.

Для координації роботи на районний штаб покладено функції координаційного центру з надання роз’яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування на території району, а також надання необхідної інформації та вирішення питань розселення, соціального захисту, пенсійного забезпечення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, працевлаштування.

За інформацією районного штабу, на території району знаходяться 19 переселенців, які тимчасово проживають в с. Косівська Поляна, смт. Великий Бичків, с. Білин та м. Рахів. Всім надається необхідна допомога.

Остання зміна сторінки: 24-06-2014 11:52