Рятувальники успішно провели навчання на підприємстві у Великому Бичкові (фото, відео)

14 лютого на базі ТОВ «ВГСМ» в смт. Великий Бичків райвідділом УДСНС України та сектором з питань цивільного захисту райдержадміністрації було організовано проведення спеціального об’єктового навчання з цивільного захисту.

Під час навчань було змодельовано виникнення надзвичайної ситуації – виникнення сильної пожежі на одному з найбільших підприємств Рахівщини. У ході тренувань персонал фірми, рятувальники та медики відпрацювали організацію взаємодії сил та засобів цивільного захисту району при ліквідації пожежі на підприємстві лісообробної галузі.

У навчанні задіяли 3 пожежних автомобілі з пожежних частин Великого Бичкова, Рахова, ТОВ «ЦБМ Карпат» та машину швидкої допомоги. До навчання залучили і особовий склад пожежно-рятувальних підрозділів району, і робочу зміну ТОВ «ВГСМ». Питання навчання відпрацьовано в повному обсязі.

Остання зміна сторінки: 18-02-2014 17:06