Пам’ять воїнів-афганців вшанували у Рахові

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього ж дня у 1989 році з Афганістану була виведена остання колона радянських військ. З нагоди 25-ї річниці цієї дати у Рахові відбулися заходи біля пам’ятника воїнам-афганцям.

IMG_2068Біля пам'ятного знака зібралися ті, для кого війна в Афганістані навічно залишиться трагічним спогадом у пам'яті та раною в душі, що навряд чи коли загоїться. Це були рідні та друзі тих, хто не повернувся з афганського пекла. Прийшли до пам'ятника й бойові побратими загиблих - ветерани війни у Афганістані. Також у заходах взяли участь представники районної влади, ветеранських організацій та громадськість.

Розпочали урочистості покладанням квітів до пам'ятника воїнам-афганцям. Від райдержадміністрації квіткову корзину поклали заступник голови РДА Юрій Бендак та керівник апарату Олена Кабаль.  Пам’ять загиблих IMG_2077вшанували хвилиною мовчання.

Поминальну службу відслужив отець Михаїл.

Остання зміна сторінки: 17-02-2014 11:31