У районі постійно здійснюються заходи щодо захисту прав дітей

На виконання соціальних ініціатив Президента України у районі постійно здійснюються заходи щодо захисту прав дітей. Особлива увага приділяється дітям, позбавленим батьківського піклування, і тим, які потребують особливого догляду.

З метою реалізації вказаних заходів 12 лютого відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації. У роботі комісії взяв участь в. о. голови райдержадміністрації Валерій Сабов.

IMG_2064На засідання було винесено ряд питань, серед яких: про можливість виконувати обов’язки опікуна, піклувальника; надання згоди на здійснення будь-яких правочинів, стосовно нерухомого майна, право користування яким мають діти; про стан виконання батьківських обов’язків.

Присутніми було заслухано працівників соціальної служби, які надали інформацію про обставини кожної справи, умови утримання дітей, представили усі необхідні документи. Відповідно до рекомендацій, наданих службою у справах дітей, комісією було ухвалено рішення по кожній конкретній справі.

Окремо було наголошено на посиленні контролю з боку соціальних служб за матеріальними умовами утримання дітей, запобіганню негуманного ставлення до них з боку батьків та опікунів. За наявності випадків порушення прав дітей було рекомендовано робити попередження батькам та опікунам.

Остання зміна сторінки: 13-02-2014 17:53