Приймаються конкретні заходи по ліквідації існуючих боргів

8 квітня, відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат. Засідання вів голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк.

На порядку денному розглянули питання про стан погашення заборгованості із заробітної плати, платежів до бюджетів, страхових внесків до Пенсійного фонду та перед бюджетом.

Дмитро Андріюка, наголосив на тому, що аналіз фіскальної інформації стосовно діяльності ВАТ ,,Конденсатор” та ТОВ ,,Беркут ІЙК’’ вимагає посилення роботи Комісії шляхом прийняття конкретних заходів по ліквідації існуючих боргів.

Наталія Кугарь, Тетяна Папарига та Микола Рула, проаналізували стан сплати до бюджетів усіх рівнів, єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду, прибуткового податку з доходів фізичних осіб та виплати заробітної плати на підприємствах, установах і організаціях району станом на 08.04.2013 р. Борг з виплати заробітної плати склав 4,5 тис. грн.(на ДП ,,Конденсатор Плюс’’). Загальна сума заборгованості до Пенсійному фонду склала 742,6 тис. грн. та по сплаті податків – 4,72 млн. грн.

За результатами розгляду питання порядку денного вирішили: управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації направити в ТДІПП у Закарпатській області подання про проведення перевірки на ВАТ ,,Конденсатор”; на наступне засідання комісії районним службам (ДПІ, УПФ, ДВС, УСЗН) надати вичерпну інформацію про стан фінансово-господарської діяльності ВАТ ,,Конденсатор” та ТОВ ,,Беркут ІЙК’’; пропонувати виконавчій службі сумісно з управлінням соціального захисту населення забезпечити обов’язкову явку керівників підприємств-боржників на наступне засідання.

Остання зміна сторінки: 08-04-2013 17:02