Проведено нараду при керівнику апарату

В п’ятницю, 5 квітня при керівнику апарату районної державної адміністрації Олені Кабаль, відбулася нарада з керівниками та спеціалістами структурних підрозділів райдержадміністрації.

На порядку денному розглянули ряд питань, зокрема про проведену роботу відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації за І квартал 2013. В.о. начальника відділу Олена Маценко, проінформувала присутніх про роботу, яка постійно здійснюється працівниками. Станом на 1 квітня 2013 року у районі налічується 69 179 виборців з них 909 нездатні самостійно пересуватися. Проблемним у відділі залишається питання придбання системи кондиціонування згідно Постанови ЦВК від 20.12.2007 р. № 572, із змінами, внесеними від 04.06.2010 р. № 302 «Про вимоги до приміщень відділів ведення ДРВ та регіональних відділів адміністрування ДРВ та про норми забезпечення засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою».

Про планування роботи та виконання квартальних планів роботи райдержадміністрації, доповів начальник організаційного відділу Павло Олашин, який наголосив на необхідності щотижня до середи подавати план на тиждень із включенням нарад зазначених у квартальному плані.

Щодо проведення конкурсу «Кращий державний службовець» у райдержадміністрації у 2013 році проінформувала завідувач сектору кадрової роботи Наталія Приймаченко. Проведення Конкурсу заплановано на 16 квітня.

Керівник апарату райдержадміністрації Олена Кабаль повідомила про те, що 10 квітня у райдержадміністрації заплановано проведення семінару-навчання про протидію корупції, на який запрошуються керівники та спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, служб та організацій району.

Остання зміна сторінки: 05-04-2013 11:22