Інспектували заклади культури

1 квітня 2013 року відбулася робоча поїздка керівника апарату державної адміністрації Олени Кабаль та начальника відділу культури Володимира Шепети в с. Середнє Водяне, с. Верхнє Водяне та с. Водицю з метою інспекції діяльності місцевих закладів культури. В ході робочої поїздки представники райдержадміністрації поспілкувались із сільським головою с. Середнє Водяне стосовно ходу будівництва місцевого будинку культури. Спорудження цього закладу має важливе значення не тільки для села із більш ніж п'ятитисячним населенням, а й для району загалом, оскільки Середнє Водяне славиться своїми традиціями, які потребують збереження.

Не зважаючи на пріоритетність соціальної та економічної складових розвитку регіону, сфера культури також не може залишатись без уваги керівництва і теж вимагає достатнього фінансування. Проте лише ініціатива "знизу" повинна давати поштовх для її збереження і розвитку. У районі багато клубних працівників, бібліотекарів, які прагнучи досягти результатів, докладають своїх чималих зусиль у своїй роботі, а їх заклади завжди мають вдячних відвідувачів та розвиваються.

Остання зміна сторінки: 02-04-2013 09:56