До уваги громадських організацій, легалізованих шляхом повідомлення про заснування до 01 січня 2013 року

Громадським організаціям, легалізованим шляхом письмового повідомлення про заснування до 01 січня 2013 року, з метою виконання пункту 13 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про громадські об’єднання» необхідно подати до 01 липня 2013 року уповноваженим органам з питань реєстрації за місцезнаходженням громадського обєднання відомості про особу (осіб), уповноважену представляти громадське об’єднання із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові, дати народження, контактного номера телефону та інших засобів зв’язку, до яких додається письмова згода цієї особи.

За довідками звертатись за адресою: м.Рахів, вул.Шевченка, 202, реєстраційна служба Рахівського районного управління юстиції, тел. 2-54-80.

Остання зміна сторінки: 02-04-2013 17:29