Відзначили 89-ту річницю від дня народження Василя Юровича Шорбана

14 березня, у великому залі адмінбудинку відбувся вечір пам’яті з нагоди 89-ї річниці від Дня народження Героя Соціалістичної Праці Шорбана Василя Юрійовича.

З цієї нагоди голова районної ради Микола Беркела та перший заступник голови райдержадміністрації Валерій Сабов вручили спільні грамоти районної ради та райдержадміністрації робітникам лісогосподарських підприємств району – лісорубам, трактористам, людям чия праця завжди шанувалася на Рахівщині.

До нагородження та привітання приєдналися лісогосподарські підприємства району та представники органів місцевого самоврядування, які також відзначили лісорубів, в тому числі сина видатного земляка - Василя Васильовича Шорбана.

Нагадаємо, що Василя Юрійовича Шорбана нагороджено золотою зіркою Героя Соціалістичної Праці, він став переможцем змагань з повалювання лісу «Експо-67», яке відбулося в Монреалі (Канада).

Остання зміна сторінки: 14-03-2013 15:57