У райдержадміністрації звітували про роботу зі зверненнями громадян

У Рахівській РДА під керівництвом голови державної адміністрації Дмитра Андріюка відбулось засідання комісії з розгляду звернень громадян.

Згідно з інформацією відділу зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, за лютий 2013 року до установи надійшло 162 звернення, з яких 69 було висловлено на особистих прийомах керівництва.
Особливо важливі питання, які порушувались заявниками, стосувалися відкриття додаткових груп п'ятирічок у дошкільних закладах району, роботи електролінії Рахівського району електромереж, відповідної заміни електричних опор, які відслужили свій термін тощо. Більшість порушених питань знаходяться на стадії вирішення та перебувають під контролем голови державної адміністрації чи його заступників.

Основні групи питань, з яких звертались громадяни – це питання соціального захисту, зокрема виділення матеріальної допомоги у рамках програми "Турбота", забезпечення паливними дровами, питання приватизації земельних ділянок.

Окремо про роботу зі зверненнями громадян відзвітувалось управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Представник органів місцевого самоврядування - сільський голова с. Чорна Тиса Іван Павлючок також інформував присутніх про стан розгляду заяв мешканців села.

За підсумками роботи комісії Дмитро Андріюк наголосив на строгому дотриманні порядку розгляду звернень та необхідності злагодженої роботи як структурних підрозділів адміністрації, так і органів місцевого самоврядування.

Остання зміна сторінки: 14-03-2013 14:30