У Рахові пам'ять Тараса Шевченка вшанували урочистим мітингом

11 березня, в районі відзначили 199-ту річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, геніального українського поета та художника.

О 15.00, представники підприємств, установ, організацій, мешканців міста Рахів, урочистою ходою попрямували до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Квіти до пам'ятника великого Кобзаря поклали керівник апарату райдержадміністрації Олена Кабаль, заступник голови районної ради Михайло Фірка, представники установ району та громадськість міста. Вшанували пам’ять Кобзаря у всіх населених пунктах Рахівщини.

По завершенні мітингу відбувся урочистий концерт. В холі райдержадміністрації оформили експозицію присвячену видатному письменнику. До свята також долучилася вчитель історії, яка розповіла про життєвий шлях поета.

Остання зміна сторінки: 11-03-2013 10:35