Відзначили Міжнародний жіночий день

Сьогодні, напередодні свята 8 Березня, у Районному будинку культури відбувся святковий концерт, який присвячено чарівній половині людства Рахівщини.

З Днем 8 Березня привітали жінок перший заступник голови обласної ради Володимир Закурений, голови районних адміністрації та ради Дмитро Андріюк і Микола Беркела.

Володимир Закурений, Дмитро Андріюк та Микола Беркела привітали присутніх жінок зі святом, та побажали добра, щастя, любові і лагідних успішних днів. Щоб діти були здорові, а дім – благополучний та вручили Почесні грамоти обласної ради та облдержадміністрації, районної адміністрації та ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня – 8 Березня.

Після закінчення офіційної частини урочистостей, розпочався святковий концерт за участі колективів художньої самодіяльності району та народного артиста України Павла Доскоча.

Ще одним подарунком від районного керівництва став святковий обід на який запросили жінок, яким присвоєно Почесне звання «мати-героїня» та жінок-пенсіонерів державної служби.

Остання зміна сторінки: 07-03-2013 16:00