Найвищий показник захворюваності на ГРІ зареєстровано в Ужгороді

Як повідомила завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України Вікторія Тимчик, з 13 по 20 жовтня кількість звернень за медичною допомогою з приводу гострих респіраторних інфекцій у порівнянні з попереднім тижнем зменшилась на 15%. Зареєстрована 2 721 особа, що захворіла на ГРІ, показник становить 216 на 100 тис. населення, що нижче за епідемічний поріг на 17,5%.
Як і на попередньому тижні, найвищий показник захворюваності на ГРІ зареєстровано в м.Ужгород – 543 на 100 тис. населення, на інших адміністративних територіях захворюваність перебуває в межах від 48 на 100 тис. населення у Рахівському до 282 у Виноградівському районах.
Найчастіше хворіли та потребували медичної допомоги в умовах стаціонару діти віком до 17 років – 1816 випадків (69,8% усіх хворих), з них госпіталізовано 99 осіб. Серед дорослих віком від 30 до 64 років зареєстровано збільшення хворих майже вдвічі у порівнянні з попереднім тижнем.
Кількість госпіталізованих з приводу респіраторних інфекцій в порівнянні з попереднім тижнем зменшилася із 140 до 123 осіб. За даними вірусологічного моніторингу, серед хворих підтверджена циркуляція РС-вірусів та парагрипу.
Спостереження за перебігом епідемічної ситуації в області продовжується.