На Закарпатті за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку реалізовують з два десятка проектів з енергозбереження

Підготовка підприємств паливно-енергетичного комплексу Закарпаття до роботи взимку проходить у відповідності до затверджених планів заходів, в області працюють над тим, щоб забезпечити стабільне і надійне енергопостачання господарського комплексу та бюджетних установ під час опалювального періоду. Про це йшлося сьогодні, 7 вересня, під час селекторної наради з підготовки житлово-комунального господарства, підприємств паливно-енергетичного комплексу, об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період, яка відбулась під головуванням заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуарда Кругляка.
Під час наради торкнулися і питання заходів енергозбереження й посилення енергетичної незалежності. На сьогодні в Закарпатській області ситуація є однією з кращих, оскільки в ході оптимізації теплопостачання обдумано та виважено було прийнято рішення про поступову відмову від централізованого теплопостачання, зазначив Е. Кругляк.
Як наголосив директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Закарпатської ОДА Едуард Маляр, питання підвищення енергетичної незалежності в області актуальне і сьогодні. Зокрема, за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в області реалізовуються 19 проектів, спрямованих на впровадження заходів з енергозбереження, в тому числі встановлення котлів на твердому паливі.