На Закарпатті виготовили вказівники з назвами вулиць, перейменованих у рамках закону про декомунізацію (+ФОТО)

369ef74e4cb290В Ужгороді виготовили вказівники з назвами вулиць, які перейменовані розпорядженнями Геннадія Москаля на честь силовиків, що загинули на Донбасі, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України.
Усього в рамках закону про декомунізацію голова ОДА перейменував на честь загиблих героїв 46 вулиць у різних населених пунктах Закарпаття. Для кожної з нових назв виготовлені по дві таблички.
9aa206e– Встановлення нових вказівників – це обов’язок органів місцевого самоврядування, однак на місцях не поспішають встановлювати декомунізовані назви,– зазначає Г.Москаль. – У більшості випадків на вулицях досі висять Леніни, Калініни, Дзержинські та інші прокомуністичні ідоли, які, по-перше, не мають ніякого відношення до Закарпаття, а, по-друге, замішані в злочинах проти України.
ОДА вже кілька разів направляла листи з проханням завершити виконання закону про декомунізацію і встановити таблички з новими назвами, однак реакції на це не було. Ми направимо вказівники в кожен населений пункт і проконтролюємо, щоб вони були встановлені в найкоротший час.
860bbf601044b64bb69aa3ffКрім табличок із прізвищами загиблих героїв виготовлені стилізовані вказівники на честь Джона Леннона та Енді Воргола. Вулицю Дж.Леннона голова ОДА перейменував у рамках закону про декомунізацію в с.Калини Тячівського району (до цього вона носила назву Леніна), а пл.Е.Воргола – в с.Минай біля Ужгорода (раніше площа називалася Жовтневою). Після перейменування вулицю Дж.Леннона з ініціативи Г.Москаля відремонтували, проклавши нове асфальтне покриття.
Оскільки бюджетні кошти на виготовлення вказівників із новими назвами не передбачені, таблички виготовлені за особисті кошти Геннадія Москаля.