На Закарпатті впорядковують ринок будівництва

Державна архітектурно-будівельна інспекція України спільно із Закарпатською ОДА з урахуванням критичних зауважень голови ОДА Геннадія Москаля здійснюють заходи щодо впорядкування ринку будівництва та налагодження ефективної співпраці між керівництвом області та управлінням ДАБІ в Закарпатській області.
З цією метою в управління ДАБІ в Закарпатській області направлено групу провідних фахівців центрального апарату, перед якими поставлено завдання у найкоротші терміни налагодити координацію дій та злагоджену взаємодію управління з обласним керівництвом. Адже саме від зладженої роботи цих структур залежить оперативність вирішення питань в соціально-економічній сфері, а також реалізація державних програм, інвестиційна привабливість та розвиток регіону.
Очікується, що зазначені заходи у найкоротші строки забезпечать якісну та професійну роботу управління Держархбудінспекції в Закарпатській області, а також ефективну співпрацю територіального органу ДАБІ з органами місцевої влади, що в свою чергу вплине на соціально-економічні показники та сталий розвиток регіону.