На Закарпатті влада та громадськість обговорили проект антикорупційної програми

20 квітня в Закарпатській ОДА відбулося публічне обговорення проекту Антикорупційної програми облдержадміністрації. Програма має на меті впровадження комплексної системи заходів щодо запобігання та протидії корупції в апараті та структурних підрозділах обласної державної адміністрації, планування та координацію діяльності ОДА в процесі реалізації антикорупційної реформи, здійснення правових, соціально-економічних, організаційно- управлінських і практичних заходів, спрямованих на ефективне запобігання корупції.
Участь в обговоренні, яке проходило під головуванням заступника голови ОДА Володимира Колеснікова, взяли представники громадськості, керівники та представники структурних підрозділів облдержадміністрації.
Проект Антикорупційної програми представили керівники відділу запобігання і виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними органами Закарпатської ОДА – Леонід Кулик-Куличенко та Петро Ярчич. Вони ознайомили, зокрема, зі структурою Атикорупційної програми, проведеною над її розробкою роботою, процесом погодження програми. Наголошувалося, програма містить визначення засад загальної відомчої політики щодо запобігання та протидії корупції, заходи з їх реалізації, а також з виконання антикорупційної стратегії та державної антикорупційної програми. Крім того, оцінку корупційних ризиків  у діяльності обласної адміністрації, заходи щодо їх усунення та заходи, спрямовані на запобігання корупційним правопорушенням.
Присутніми під час засідання та обговорення було внесено відповідні пропозиції, зокрема щодо забезпечення безумовного її виконання. Далі  проект Атикорупційної програми Закарпатської облдержадміністрації погодили без критичних зауважень.
Відтак проект Антикорупційної програми буде надано на затвердження голові ОДА та скеровано для погодження в Національне агентство з питань запобігання корупції.