На Закарпатті відбувся загальнообласний флешмоб під гаслом «Не марнуй свій час в чергах!»

71170525«Не марнуй свій час в чергах!». Флешмоб під такою назвою покликаний популяризувати сучасні електронні послуги Мін’юсту відбувся 24 травня в Ужгороді та у всіх районних центрах області.
Працівники головного територіального управління юстиції у Закарпатській області, районних та міських відділів ДРАЦС, бюро правової допомоги та студенти юрфаку УжНУ розповсюдили серед перехожих інформаційні буклети з переліком сервісів, що надаються «Он-лайн будинком юстиції» та інформували краян про можливість отримання багатьох послуг без контакту з посадовцями.
Серед таких сервісів, зокрема, sms-маяк, за допомогою якого власники можуть контролювати реєстраційні дії щодо своєї нерухомості та дізнатися про всі зміни в реєстрі через електронні або телефонні повідомлення, соціальний ліфт – де кожен юрист може залишити свою анкету і вона буде автоматично вноситися в пропозиції щодо заповнення вільних вакансій в системі юстиції. Також серед послуг – повторна видача документів, інформація з реєстрів, отримання електронного цифрового підпису, реєстрація бізнесу, громадської організації та засобів масової інформації онлайн.
Проект «Он-лайн будинок юстиції» увібрав у себе всі сервіси, які Міністерство юстиції надає в електронному вигляді, для того аби спрощувати життя кожного українця. На порталі сервісу можна знайти інструкцію з отримання кожної запропонованої послуги, а також залишити відгук, – інформують у головному територіальному управлінні юстиції у Закарпатській області.