На Закарпатті відбувся тренінг з патріотичного виховання молоді ,,ОКРИЛЕНІ УКРАЇНОЮ – ЗАКАРПАТТЯ»

Протягом 12 – 14 квітня в м. Мукачево Міністерством молоді та спорту України спільно з управлінням молоді та спорту Закарпатської ОДА та Інститутом проблем виховання НАПН України проведено Всеукраїнський тренінг, спрямований на формування національно – патріотичного світогляду, «Окрилені Україною – Закарпаття», в якому взяли участь представники 15 областей України.

Під час заходу учасники набули необхідних вмінь налагодження продуктивної взаємодії з дітьми та молоддю для спонукання їх до активного прояву соціальної позиції «патріот-громадянин» у повсякденній діяльності та під час організованих масових заходів, а також обмінялись досвідом роботи та цікавими ідеями щодо впровадження національно-патріотичного виховання дітей та молоді на практиці. Учасники також обмінялись досвідом роботи з національно-патріотичного виховання.