На Закарпатті спостерігається зростання кількості вакансій та працевлаштованих за сприянням служби зайнятості

7887444587744На початку поточного року пожвавилася співпраця Закарпатської служби зайнятості з роботодавцями краю. Зокрема, цьогоріч півтори тисячі підприємств області заявили про наявні 3 600 вакансій проти 3 200 вакансій у січні-лютому минулого року. На 14,4 відсотка зросла і кількість роботодавців, які співпрацюють із центрами зайнятості.
Упродовж перших двох місяців 2017 року в центрах зайнятості області статус безробітного отримали 2 300 закарпатців, тоді як у відповідному періоді минулого – 2 600. Серед безробітних, які отримали статус у поточному році 58 підприємці – фізичні особи, що припинили підприємницьку діяльність, 635 – наймані працівники, звільнені підприємцями-фізичними особами.
«Кількість працевлаштованих за допомогою служби зайнятості Закарпаття у 2017 році збільшилася, чисельність осіб, які отримують допомогу по безробіттю – зменшилася. Так, за сприянням Закарпатської служби зайнятості упродовж січня-лютого поточного року працевлаштовано 3 тисячі людей, що на 8,7 відсотків більше обсягів січня-лютого минулого року. Упродовж двох місяців 2017 року, безробітних які отримували послуги в центрах зайнятості області менше ніж у відповідному періоді 2016 року. Зокрема, станом на 1 січня поточного року їх було 5,9 тисяч проти 9 тисяч на 1 січня 2016 року, а також 6,3 тисячі станом на 1 лютого 2017 року проти 9,1 тисяч – на 1 лютого минулого року. Станом на 1 березня поточного року на обліку перебуває 6,4 тисячі безробітних, тоді як минулого року ця цифра становила 9,2 тисячі», – каже директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич.
Із загальної кількості безробітних, які перебували на обліку в центрах зайнятості Закарпаття, отримують допомогу по безробіттю станом на 1 березня п.р. 5,4 тис. людей, що у порівнянні з відповідною датою минулого року менше на 28,4 відсотка. Тобто спостерігається абсолютно позитивна динаміка, – інформують в обласному центрі зайнятості.