На Закарпатті провели командно штабні навчання з територіальної оборони

В Закарпатській ОДА 24 жовтня, під керівництвом заступника командувача військово-оперативного командування «Захід», відбулося командно-штабне навчання з територіальної оборони. Участь у навчаннях взяли і представники департаментів та управлінь облдержадміністрації, зокрема, відділу оборонної роботи та сектору мобілізаційної роботи. Крім того до навчання долучили керівників районних адміністрацій.
В рамках навчань з керівництвом районів проводитимуться показові заняття на полігоні у с. Оріховиця, що на Ужгородщині. Тут відпрацьовуватимуть порядок виконання завдань територіальної оборони в зоні відповідальності. Під час занять вдосконалюватимуть навички у підготовці до ведення територіальної оборони, управління силами та засобами. Крім того напрацьовуватимуть злагодженість в роботі штабів та вдосконалюватимуть навички посадових осіб штабів під час взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування та військовими формуваннями, що залучаються до виконання завдань територіальної оборони.