На Закарпатті підбито підсумки комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту

280327 квітня у Закарпатській області завершилась комплексна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення. В облдержадміністрації відбулася підсумкова нарада, на якій було проаналізовано результати перевірки. Участь у нараді взяли заступник голови облдержадміністрації Олександр Петік, начальник Управління ДСНС України у Закарпатській області Роман Гудак, заступник директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям Державної служби України з надзвичайних ситуацій Павло Афанасьєв, начальник управління цивільного захисту ОДА Віктор Буришин.
“Впродовж 10 днів члени комісії не лише здійснили ретельний аналіз стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення, а й надали кваліфіковану допомогу, спрямовану на вдосконалення діяльності сил цивільного захисту. За результатами роботи визначено рівень взаємодії між усіма екстреними службами області, а також певні проблемні питання, над вирішенням яких в подальшому працюватимуть відповідні відомства”, – зазначив Павло Афанасьєв.

З 18 по 27 квітня комісія ДСНС працювала у п’яти районах області. Робочою групою проаналізовано діяльність Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області та аварійно-рятувальних служб, органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій та спеціалізованих служб цивільного захисту на предмет виконання вимог законів, дотримання пожежної та техногенної безпеки. Особливу увагу приділено діяльності регіональної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вивчено стан інженерного, медичного, біологічного та хімічного захисту населення, системи здійснення оповіщення та інші важливі питання. В ході відпрацювання обласного та районних центрів перевірено боєздатність дислокованих там пожежно-рятувальних підрозділів, а також готовність органів управління та служб до реагування на надзвичайні ситуації, – інформують в управлінні ДСНС України у Закарпатській області.