На Закарпатті підбили підсумки літнього оздоровлення дітей

На оздоровлення та відпочинок дітей цьогоріч на Закарпатті використали понад 15 мільйонів гривень. Зокрема з обласного бюджету майже 11 мільйонів (на 6 мільйонів більше, ніж минулого року) та близько 5 мільйонів гривень з бюджетів міст, районів та територіальних громад (на 1 мільйон менше, ніж у 2016 році). Крім того, додатково було залучено 17 з половиною мільйонів гривень позабюджетних коштів – на 12 мільйонів більше, ніж у минулому році. За рахунок цих коштів послуги оздоровлення та відпочинку отримали 22 тисячі дітей пільгових категорій. На території області функціонувало 178 закладів: 26 позаміських, 2 – санаторного типу, 144 – пришкільних табори та 6 наметових містечок, загалом на 49 закладів більше, порівнюючи з попереднім роком.
За період оздоровчої кампанії 2017 року випадків інфекційних, масових захворювань, харчових отруєнь чи небезпечних хвороб у дітей, які перебували в дитячих закладах відпочинку та оздоровлення, не було зареєстровано.