На Закарпатті інтенсивність епідемічної активності грипу та ГРІ залишається на низькому рівні

За даними рутинного епіднагляду на минулому тижні спостереження, інтенсивний показник захворюваності на грип та ГРІ в області становить 260,16 на 100 тисяч населення, та знаходиться нижче епідемічного порогу на 31,18%. Інтенсивність епідемічної активності грипу та ГРІ в містах та районах області залишається на низькому рівні, захворюваність перебуває нижче порогових рівнів від 69,6% у Іршавському до 6,5% у Ужгородському районах.
Минулого тижня захворіло 3 277 осіб, із них 69,2% діти віком до 17 років. Уразливою категорією серед дитячого населення на минулому тижні були вікові групи 0 – 4 та 5 – 14 років та дорослі 65 років та старші.
Сумарна кількість госпіталізованих осіб перебуває на рівні попереднього тижня, найбільше потребували медичної допомоги в умовах стаціонару діти віком до 4 років. Серед протестованих зразків біоматеріалу від пацієнтів з респіраторними інфекціями, визначені сезонні збудники інфекції (РС-віруси, аденовіруси та парагрип).
За звітній тиждень щепилося проти грипу 133 особи, з початку сезону захворюваності вакциновано 1302 особи в т.ч. 518 дітей, 147 медичних працівників, 719 осіб, які перебувають у спеціалізованих закладах. Для щеплення використовуються всі актуальні для цього сезону вакцини: ІНФЛУВАК® (INFLUVAC®), ІНФЛУЕНЗА ВАКСІН, ДЖІСІ ФЛЮ / GC FLU, ВАКСІГРИП / VAXIGRIP.
Спостереження за перебігом епідемічної ситуації в області продовжується.